درباره گروه بست فون

با توجه به پیشرفت های روز افزون صتعت گوشی موبایل در جهان و مخصوصا کشور چین، و همچنین سرعت رشد بسیار بالای این صنعت در کشور چین گروه بست فون در اواسط سال 93  برای آسانتر کردن سفارش تجهیزات الکترونیکی و مخصوصا گوشی موبایل تشکیل شد و با تاسیس وب سایتی شروع به خدمت رسانی به مردم محترم ایران کرد.

گروه بست فون اولین گروهی بود که سفارشات گوشی موبایل یا تبلت و ... را درب منزل تحویل میداد و هزینه گمرک و مابقی هزینه ها را بر عهده میگرفت.با توجه به نبود این گونه روش خرید در سایت های مشابه مورد استقبال مشتریان قرار گرفت 

گروه بست فون با تلاش های فراوان موفق شد نماد اعتماد الکترونیکی را از وزارت صنعت و معدن و تجارت کسب کند که فرق عمده ای بین این نماد و نماد اعتماد سایر سایتهای مشابه وجود دارد و آن این است که نماد اعتماد الکترونیکی سایت فروشگاهی بست فون بر مبنای واردات کالا و تائید سلامت آن از طرف وزارت صنعت معدن و تجارت اعطا شد و صزفا یک نماد اعتماد الکترونیکی ساده برای سایت ساده ی سفارش کالا نمیباشد و این نشانگر واردات رسمی و قانونی از کشور چین بوده و باعث اطمینان دو چندان مشتریان برای خرید شده است.

گروه بست فون با نظر سنجی های گوناگون و نظر خواهی از مشتریان خود روش ارسال مستقیم را نیز به لیست روش های ارسال خود اضافه کرد تا بتواند تمامی نیازهای مشتریان خود را تامین بکند.

گروه بست فون افتخار دارد که توانسته است رضایت بالای 90% از مشتریان خود را کسب کند و در تلاش است تا 100 % خرید کنندگان از این مجموعه را با رضایت کامل بدرقه کند.

با توجه به آمارهای بین المللی و معتبر سایت بست فون از زمان شروع به کار خود پیشرفت های چشمگیری داشته است و این را مدیون مشتریان خود میداند.

 با تشکر مدیریت گروه بست فون،علی باغبانی