قوانین خرید از فروشگاه اینترنتی بست فون

یک-بعد از ثبت سفارش امکان تغییر آن وجود نخواهد داشت مگر با پرداخت کارمزد و مکاتبه با پشتیبانی سایت.

دو-بعد از ثیت سفارش امکان لغو سفارش و عودت مبلغ وجود نخواهد داشت.

سه-بعد از ثبت سفارش امکان تغییر نحوه ارسال وجود نخواهد داشت.

چهار-در رابطه با طولانی شدن مدت تحویل بسته بست فون مسئول خواهد بود.

پنج-در صورت انتخاب ارسال مستقیم و بدون ترخیص در کالاهای سفارشی هزینه گمرک و امانات پستی تماما بر عهده خریدار خواهد بود و بست فون هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت

شش-مهلت تست کالا از زمان رسیدن به مدت 72 ساعت خواهد بود و به ایرادهای گزارش شده بعد از این مدت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

هفت-در مدت 72 ساعت اولیه در صورت مشاهده ایراد و یا خرابی در کالا باید سریعا با پشتیبانی هماهنگ شوید و مدت زمان 72 ساعت از زمان تحویل تا دریافت ایمیل توسط پشتیبانی محاسبه خواهد شد.

هشت-ایراد های نرم افزاری مانند آپدیت نبودن رام گوشی یا سایر موارد مشابه متوجه گروه بست فون نخواهد بود.

نه-مشخصات اعلام شده در سایت بست فون صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و امکان خطا در آن ها خواهد بود لطفا قبل از خرید از سایت رسمی برند مورد نظر دیدن فرمائید.

ده-در صورت معیوب بودن کالای دریافتی و اعلام ظرف 72 ساعت به پشتیبانی ، اولویت با تعمیر کالا خواهد بود و در صورت نیاز کالا تعویض خواهد شد.

یازده-در مورد تعمیر کالاهای معیوب اگر احتیاج به تعویض قطعه ای باشد بست فون به صورت رایگان آن قطعه را سفارش خواهد داد و مشتری باید مدت زمان رسیدن قطعه و تعمیر راصبور باشد.

دوازده-بست فون اصل بودن کالاهای ارسالی را تضمین میکند و در صورت تقلبی بودن کالا بدون فوت وقت کالای جایگزین سفارش داده خواهد شد.

سیزده-در روزهای تعطیل کشور مبداء (چین) سفارشات با تاخیر همراه خواهد بود و بر مدت زمان تحویل کالا اضافه خواهد شد.

چهارده-مدت زمان تحویل کالاهای موجود در انبار هفت روز کاری خواهد بود.

پانزده-امکان خارج شدن کالایی از خط تولید وجود دارد ، در صورتی که کالای سفارش در بازار چین موجود نباشد مبلغ ظرف مدت 48 ساعت عودت داده خواهد شد.